درباره ما

شرکت گلدکیش پس از گذشت 10 سال تجربه تجارت، فعالیت خود را با تکیه بر دانش تجارت بین المللی مدیران خبره آغاز کرد. گلدکیش نماینده انحصاری برخی از تولیدکنندگان مطرح ایتالیا، ترکیه، چین، تایلند و هند در سال 1392 با هدف عرضه محصولات پذیرایی و دکوری و به طور رسمی تاسیس شد. این شرکت در ابتدا محصولات خود را به صورت عمده و در سراسر کشور توزیع کرد و پس از مدت کوتاهی، همزمان با افتتاح چندین شعبه، تقاضای ایجاد نمایندگی در هر شهر به وجود آمد که موجب توسعه کمی و کیفی در سراسر کشور شد. فروشگاه‌های گلدکیش با چیدمان منحصر به فرد خود، تحول خاصی در فروش و ارائه لوازم خانگی پذیرایی و دکوری به وجود آورد که الهام بخش بسیاری از فروشگاه‌های دکوری شد.

طرح‌های خاص و نو آورانه، کیفیت مرغوب، ظرافت و لوکس بودن محصولات از دلایل موفقیت گلدکیش است که در مدت زمان کوتاهی به یکی از بزرگترین شرکت‌های عرضه کننده لوازم خانگی پذیرایی و دکوری تبدیل شد.

مجموعه گلدکیش با تکیه بر تفکر و برنامه ریزی مدیران و شناخت نیازهای خانواده‌های ایرانی، شرکت خانه آریایی ایرانیان را در سال 1396 با هدف تامین طیف گسترده نیازهای هم وطنان محترم از یک مرجع مشخص و قابل اعتماد تاسیس کرد. خانه آریایی ایرانیان با فراهم نمودن بستری مناسب برای ارائه محصولات خانه و آشپزخانه ، ضمن صرفه جویی در وقت و انرژی، امکان خرید لذت بخش و به صرفه را مهیا کرده است.

خانه آریایی ایرانیان این اطمینان را به خریدار ‌‌می‌دهد، که این مرکز در کنار مطلوب نگه داشتن قیمت، کیفیت محصول نیز مدنظر بوده و همواره در تلاش است که محصولات عرضه شده عاری از هرگونه مواد مضر شناخته شده باشد. تنوع کالایی بیش از 7000 محصول، محیط آرام و دلنشین، چیدمان تخصصی، ارائه کالای با کیفیت و مقرون به صرفه، پاسخگویی کم نظیر به سلایق مختلف مشتریان و ارزشگذاری به موضوع رضایتمندی مشتریان باعث شد که ظرف مدت کمتر از دو سال فضای فروشگاه و تعداد شعبه‌های خانه آریایی ایرانیان گسترش یابد. خانه آریایی ایرانیان در راستای خدمت به مشتریان محترم و دسترسی سریع و آسان، در صدد بهبود خدمات و گسترش شعب فروشگاه‌های زنجیره ای خانه آریایی است.

مجموعه گلدکیش در راستای حمایت از اقتصاد داخلی و تولید ملی اقدام به تولید محصولات با برند گلدکیش نمود. بدین منظور در سال 1397 با هدف تولید لوازم لوکس پذیرایی و دکوری با شرکت جام آفرین فاخر شروع به همکاری کرده و این شرکت را به یکی از زیر مجموعه‌های خود اضافه کرد. خط مشی شرکت جام آفرین فاخر تولید محصول با کیفیت مطلوب و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی در داخل کشوراست تا سهم بسزایی در کار آفرینی و ایجاد اشتغال داشته باشد و با دریافت استانداردهای جهانی امکان صادرات محصول و ارزآوری برای کشور را فراهم کرده است.

جام آفرین فاخر با به کارگیری از ایده طراحان، دانش متخصصان و نیروی زبده و کارآزموده و همچنین استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و به روز موفق به تولید سالانه 100000 قطعه محصول با هدف کیفیت مرغوب در کنار قیمت مطلوب شده است. وجه تمایز محصولات تولید شده در شرکت جام آفرین فاخر با سایر برندهای موجود در بازار، در طراحی منحصر به فرد و تمرکز بر روی انتخاب نوع متریال است؛ که در نهایت موجب رضایتمندی مشتریان شده است. محصولات شرکت جام آفرین فاخر به دلیل تنوع بالایی که در جنس و طرح دارد توانسته سهم چشمگیری از بازار ظروف دکوری و پذیرایی را به خود اختصاص دهد. محصولات جام آفرین فاخر از جنس چوب، برنج، استیل، شیشه، آلومینیوم، سنگ و… در طرح‌های متنوع سنتی و مدرن و مطابق با سلیقه و نیاز بازار تولید ‌‌می‌شوند.

هلدینگ کوروش نوین آریایی در سال 1397 با چشم انداز ایجاد کارخانه ای منحصربفرد در زمینه تولید چینی و سرامیک، ظروف شیشه ای، ظروف فلزی و… تاسیس شد و در نقش هلدینگ اقدام به مدیریت شرکت گلدکیش، جام آفرین فاخر و خانه آریایی ایرانیان نمود.

کوروش نوین آریایی در مساحتی بالغ بر 25000 متر مربع، در راستای تحقق هدف حمایت از تولید داخلی و ایجاد اشتغال شروع به کار کرده و اقدام به تولید محصول با برند گلدکیش نمود. این شرکت با به کار گیری از ایده‌های ناب طراحان در این زمینه و با الهام از نمونه‌های موفق خارجی و با تکیه بر دانش فنی متخصصان، نیروی ماهر و کارکشته، ابزار و دستگاه‌های به روز و استفاده از مرغوب ترین نوع مواد اولیه، محصولی عرضه ‌‌می‌کند که کیفیت برتر در محصولات داخلی و قابل رقابت با محصولات خارجی را دارد. شرکت کوروش نوین آریایی، محصولات چینی و سرامیک خود را توسط تیم متخصص کنترل کیفیت بررسی کرده و با استفاده از شاخص‌هایی از جمله میزان سفیدی، سختی بدنه و لعاب، شفافیت، ضخامت و وزن و…  درجه بندی ‌‌می‌نماید و در نهایت محصولی با درجه کیفی برتر را به بازار عرضه ‌‌می‌کند.

هم اکنون گلدکیش توانسته است تا در سال‌های اخیر، مشتریان وفادار خود را پیدا کرده و روندی رو به رشد و همراه با پیشرفت در این زمینه داشته باشد و هم چنان با هدف جلب رضایتمندی مشتریان، تولید و عرضه کالای با کیفیت، توسعه کمی و کیفی عاملیت‌ها در داخل و خارج از کشور، ارتقای حرفه ای کارکنان و متخصصان مجموعه، به مسیر خود ادامه ‌‌می‌دهد.