محصولات گلدکیش
در این قسمت می توانید تمامی محصولات این شرکت را با اطلاعات کامل مشاهده کنید، کافیست روی آنها کلیک کرده و به صفحات اختصاصی هدایت شوید.
محصولات گلدکیش
در این قسمت می توانید تمامی محصولات این شرکت را با اطلاعات کامل مشاهده کنید، کافیست روی آنها کلیک کرده و به صفحات اختصاصی هدایت شوید.

محصولات گلدکیش

طراحی و تولید لوازم لوکس دکوری و پذیرایی

گلدکیش نماینده انحصاری برخی از تولیدکنندگان مطرح ایتالیا، ترکیه، چین، تایلند و هند بوده و هم اکنون در راستای حمایت از اقتصاد داخلی و تولید ملی اقدام به تولید بسیاری از محصولات با کیفیت بی رقیب، دارای استانداردهای جهانی، استانداردهای تولید اروپا و شایسته سلیقه شما عزیزان در داخل ایران نموده است تا سهم بسزایی در آراستگی و زیبایی منزل و محل کارتان داشته باشد.

محصولات متنوعی مثل ظروف و محصولات دکوری کریستال، محصولات شیشه و برنز، محصولات چینی و برنز، ظروف سرامیکی آشپزخانه، گل مصنوعی، دکوری های سرامیکی، انواع میز و مجسمه های پلی رزین و برنز، ظروف و محصولات برنجی، محصولات چوب و برنج و همینطور محصولات شیشه و برنج از جمله محصولات شرکت گلدکیش هستند.

محصولات چوب-برنج

محصولات پذیرایی چوبی گلدکیش ساخته شده از مرغوب‌ترین نوع چوب با پوشش رنگ ارگانیک و آلیاژ برنج است. این مجموعه بیش از 100 محصول متنوع در دو طرح گلدن برد و گلدن بلاسم را شامل می‌شود.

محصولات آلومینیوم

محصولات پذیرایی آلومینیوم گلدکیش از فلز آلومینیوم آبکاری شده تولید شده است. این محصولات که با عنوان طرح بال شناخته می‌شود دارای تنوع کاملی از انواع ظروف پذیرایی در شکل‌ها و اندازه‌های متفاوت است.

محصولات برنج

محصولات دکوری و پذیرایی برنجی گلدکیش تهیه شده از مرغوب‌ترین نوع آلیاژ برنج است. این محصولات بسیار متنوع بوده و مجموعه گسترده‌ای از ظروف پذیرایی و دکوری در ابعاد و اشکال متفاوت به همراه قطعات تزئینی و طرح‌های مختلف را شامل می‌شود.

محصولات شیشه آب گز-برنج

محصولات دکوری و پذیرایی شیشه آبگز گلدکیش از شیشه بلور آبگز شده به رنگ عسلی با قطعات برنجی تولید و عرضه می‌شود. این مجموعه شامل انواع ظروف پذیرایی و دکوری در چهار طرح متنوع لاولی برد، لاولی لی‌لی، نارسیس و لاستر است.

محصولات استیل-برنج

محصولات استیل شرکت گلدکیش از استیل 304 که مرغوب‌ترین نوع استیل است به همراه قطعات تزئینی برنجی تولید می‌شود. این مجموعه، ضمانت 5 ساله ثبات رنگ استیل را داراست. محصولات استیل مجموعه کاملی از ظروف پذیرایی و دکوری با بیش از 100 تنوع محصول در دو طرح روبی و چری را شامل می‌شود.

محصولات سنگ – برنج

محصولات سنگ شرکت گلدکیش با استفاده از مرغوب‌ترین نوع سنگ طبیعی به همراه تزئینات ظریف برنجی تولید شده است. این مجموعه که با طرح ماربل شناخته می‌شود در دو رنگ سنگ سفید و مشکی عرضه می‌شود.

گل مصنوعی

گل‌های مصنوعی شرکت گلدکیش از نوعی الیاف پارچه‌ای مخصوص تولید شده است. این مجموعه از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده که انواع گل‌های محبوب و معروف در رنگ بندی متنوع و خاص را شامل می‌شود.

محصولات دکوری

محصولات دکوری شرکت گلدکیش شامل انواع تابلو در ابعاد و اشکال مختلف از جنس پلی رزین، تنوع بی نظیر مجسمه و تندیس در جنس‌ها و رنگ‌های گوناگون، گلدان فایبر گلاس و همچنین اسما متبرکه از جنس پلی رزین است.

محصولات سرامیک

محصولات سرامیک گلدکیش با تنوع بی نظیر در تعداد اقلام و طرح‌ها عرضه می‌شود. تعداد طرح‌های این مجموعه بیش از 25 مورد بوده که هرکدام تنوع کاملی از انواع ظروف پذیرایی و دکوری سرامیک را شامل می‌شوند.

محصولات شیشه – برنز

محصولات شیشه و برنز از کالاهای لوکس شرکت گلدکیش است که در سه رنگ قرمز، زرشکی و سورمه ای ارائه می‌شود. در طرح این ظروف از آب طلای 24 عیار استفاده شده است. دسته و پایه و تزئینات کار شده بر روی ظروف از جنس برنز هستند. تنوع این مجموعه حدود 150 محصول است.

محصولات شیشه – زینک

محصولات شیشه و زینک گلدکیش یکی از محصولات لوکس این شرکت است. جنس بدنه این محصولات از شیشه و طرح طلا کوب و جنس دسته و پایه از فلز زینک است. تنوع این گروه حدود 80 محصول در دو رنگ کرم و زرشکی است.

محصولات سرامیک – زینک

محصولات سرامیک و زینک شرکت گلدکیش از بدنه سرامیک و دسته و پایه از فلز زینک ساخته شده است. این گروه از محصول شامل تنوع کاملی از ظروف پذیرایی است.